| Lumy a întrebat:

La voi in scoala poarta cineva masti impotriva gripei porcine? la mine in bucuresti doar bodyguarzii si femeile de servici iar de fiecare data cand vanim ne da cu dezinfectant pe maini si trebuie curatam bancile

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cica si noi purtam, dar de fapt ne jucam cu elelaughing.

| antonius74 a răspuns:

Da, azi dimineata cand am intrat in scoala deja erau 2 fete din a 6-a si la mine in clasa unul. Nu i-am verificat pe toti, dar deja sunt 3...

| Kidu a răspuns:

Da, ieri au venit la scoala vreo 20 de copilasi cu masti... exagereaza!

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Da...laughing...

si c am mai ras d profu' d mate cand a venit cu masca aialaughing

| CopilRasfatzat a răspuns:

Pai la mine in scoala se poarta. dar profesoara de romana nu prea ii lasa. zice : daca va vede cineva zice ca avem gripa si inchide scoala.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa... s la scoala mea la fel, virusul AH1N1 a nregistrat deja cateva decese, asa ca mai bine sa ne protejam, decat sa riscam...
Nu cred ca as aborda inca astfel de metode de aparare, mai ales ca in orasul meu inca nu s-a inregistrat nicio infectie din fericire happy

Mult succes, si fereste-te de gripa happykiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfoaiii...la noi s-a descoperit un caz de gripa la un profesor straight face si azi toata lumea avea masca si era agitata...si ne-a trimis acasa...si luni nu merem la scoala big grin ieees laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu s-a intamplat asa cevastraight face
dar se face prea mare caz cu gripa asta rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi au fost 3 cazuri cu aceata gripa dar insa tot nu purtam mastile