| anonim_4396 a întrebat:

Le plac băieților fetele tomboy?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Fete masculine, fete feminine, baieti masculini, baieti feminini, pentru mine nu conteaza, mie imi place de oricine atata timp cat arata ok si are o personalitate decenta.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca le plac, pentru ca le-ar face lor concurenta si i-ar pune intr-o lumina proasta.

| Drimmero a răspuns:

Mie unul nu prea, mai ales pe alea tunse baieteste si care adopta un stil masculin exagerat, nu prea vad feminitatea in ele, am mai vazut d-astea pe strada si nu-mi dadeam seama daca-s fete sau baieti ca pareau cate putin din fiecare ))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nop,mie cel puțin îmi plac cele feminine.

| Fabianaa a răspuns:

Majoritatea, ca să nu spun toți, nu le găsesc atractive.