| anonim_4396 a întrebat:

Lolita am sa iti pun o intrebare! ce inseamna pentru tine a purta o conversatie online? poate sunt persoane care vor sa socialize, sa afle parerea celorlati, asa ca nu vad problema in ceea ce privesc intrebari ca,, cf, cine se plicti?, cine are sesiune? etc astept raspuns

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa iti raspund si eu pana vede Lolita intrebarea: scopul acestui site este sa ii ajutam pe altii, nu sa socializam, de altfel intrebari de genul:,, cf, cine se plicti? sunt interzise prin regulament. E bine ca vrei sa socializezi, dar din respect pentru aceasta comunitate ar trebui s-o faci pe alte siteuri. Sa-ti dau un exemplu: intri intr-o cofetarie si incepi sa-ti curati unghiile de pielite la o masa. E normal ca vei fi poftit afara, desi nu e nimic rau in a-ti taia unghiile. Doar ca nu o poti face chiar in orice spatiu, ci doar in unele in care ai voie.