| anonim_4396 a întrebat:

Lucrez in armata si ni s-a spus ca armata in Romania va fi obligatorie. Sunteti pregatiti de ce urmeaza? Sau chiar credeti ca Rusia gata au ajuns la Kiev si isi iau jucariile si merg la masa de seara inapoi acasa?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Te plictisesti prea tare, este?

| Hammurabi a răspuns:

Dar tu ce crezi că va mai face Rusia?
Își va permite să intre în conflict direct cu NATO? Sau își permite (financiar) să se întindă sau să prelungească conflictul și în alte zone? Tu ce informații ai?

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Ii greu de zis pentru ca vezi tu Putin ii ciudat minte ascunde multe nu te poti lua dupa el. si Basescu si aproape toti ziceau ca nu va invada si a fost exact invers. parerea mea ii ca in timp va fi conflict cu Nato

| Lukasssz a răspuns:

Aberatii.

| 1997onur a răspuns:

Bro sincer eu sunt pregati ma duc si fara arma daca vor sa ma ia ma poate folosI si ca scut tot e ceva.