| dyenutza01 a întrebat:

M-am certat rau cu prietenii mei.Colegi, ma rog... M-au facut sa ma simt un nimic, plus ca m-au si jignitsigh Nu stiu ce sa fac.Ma simt singura in clasa, desi sunt inconjurata de multe persoane! Doar in pauze pot simti ca e cineva langa mine, copiii de la alte clase...Nu imi pot! Sufar! Imi vine sa mor!

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Care este motivul de ce te-ai certat. care e întrebarea?

| GeorgeRadu a răspuns:

Chiar iti pasa asa de mult de colegi tai?
Dupa tot ce ti-au facut, asa cum spui tu?
Crezi ca mai merita sa-i privesti ca pe niste prieteni?
In locul tau i-as trata cu indiferenta si nu m-ar mai interesa amicitia lor. Si daca te-au jignit sau continua sa o faca nu te lasa, anunta-ti diriginta sau un superior de la scoala sa ia masuri. Nu merita sa te iei in gura cu eiwinking

| ValeriaBorza a răspuns:

Am avut și eu Multe situații de genul dar nu trebuie să suferi.
În timp ce ei te bîrfesc tu îți faci prieteni noi iar mai apoi cînd tu vei avea mulți prieteni ei vor fi doar niste nimicuri.
În plus. i-a un mic sfat: Nu le atrage atenția... Indiferența ta îi va distruge...