| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt singura dar sunt inconjurata de multe persoane. Nu imi convine nimic si toata llumea se supara pe mine degeaba cryingcrying. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Calmeaza-te! dormi, pune-ti gandurile in ordine si pune-le pe hartie in ordinea prioritatilor; cineva spunea: Cautati mai intai imparatia cerurilor si toate celelalte se vor adauga voua

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cauta ceva ce-ti place sa faci. Poate e vorba de,, razboiul intre generatii,, di perioada adolescentei.

| Cristian_Tanase_1994 a răspuns:

sad sad consulta un psiholog.

| RamoRamona a răspuns:

Afla de ce se supara pe tine si incearca sa repari asta. Si daca ai alaturi multe persoane distreaza-te si uita de probleme! happy