| monycutzza a întrebat:

M-am înscris la școala de șoferi. Dar peste o luna îmi expira buletinul. E vreo problema, îmi poate afecta cumva? Ma refer la dosar.

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu iti poate afecta dosarul, doar ca atunci cand primesti CI - daca o primesti inainte de examen sa-l prezinti la secretariatul scolii.

| CiobotaruValentin a răspuns:

Bună. Nu are cu ce te afecta. Important este ca până la Examenul Auto teoretic și practic să fie valabil din nou, între timp presupun că-l refaci. O zi bună!