| Narfundo a întrebat:

M-am intins si m-am uitat la bec.Am observat cum lumina se facea cand mica, cand mare.Asta se intampla numai cand ma uitam in bec.Apoi m-am dus la baie si m-am uitat la ochi si am observat ca pupilele se faceau cand mici cand mari. Apoi am avut o ameteala foarte puternica, aproape sa lesin.Ce poate fi? Nu ma trimiteti la medic sunt sanatos tun.Totusi de ce am patit asta?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Te-ai uitat mai mult timp la bec, probabil, pupilele răspund la variaţii ale intensităţii luminii, de aceea s-au dilatat după care s-au contractat.
După ce te-ai ridicat în mod sigur ai văzut negru în faţa ochilor, şi de aceea ai simţit că ameţeşti.
Dacă nu e un lucru care ţi se întâmplă des, nu ai de ce să te îngrijorezi.
Baftă!

| PedoBarbie a răspuns:

WTF!

| TashaUhm a răspuns:

E un mister`! thinking