| chiftelutacrocanta a întrebat:

M-am lasat de alcol si nu,nu m-am pocait cum zic multi,daca m-am lasat de alcol inseamna ca devin religios,pocait? Eu m-am lasat ca sa pot petrece mai mult si mai bine,sa ma pot juca mai mult,sa pot imbratisa copiii mai bine cand se joaca,sa pot spune ce nu imi convine,sa ma creada lumea cand zic ceva nu sa zica ca sunt doar un betiv mincinos,nicidecum nu m-am pocait,nici serios nu am de gand sa fiu,vreau sa fiu cat mai jucaus, voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

E foarte bine ca nu consumi alcool si nu nu inseamna ca te-ai pocait acolo este vorba despre mult mai mult decat atat

| SG1995 a răspuns:

Mnu, dar majoritatea daca vede ca te lasi de vicii automat au impresia ca ai devenit religios.

| munteanuionvictor a răspuns:

E bine că nu bei alcool.

| Goronea_Anca_1999 a răspuns:

E foarte bine ca te-ai lasat de acest viciu si nu, nu inseamna ca esti pocait.Doar ca in ziua de azi foarte multa lume este *dominata* de acest viciu si daca tu te lasi se lasa impresia ca ai devenit foarte religios.