| Adrian1q a întrebat:

Ma afecteaza pt prima relatie faptul ca nu stiu sa sarut? am 14 de abea impliniti

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic! Traim pentru a invata, nu pentru a fi perfecti! Ceea ce spui tu echivaleaza cu a nu mai merge la scoala fiindca oricum nu ai idee despre ce iti va preda profesorul maine. Cel mai probabil totul va veni de la sine, stai calm.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Lol.laughing)) Doamne, geniale intrebari.laughing Abia ti-ai facut buletinu' si vrei sa stii sa saruti?

| KillMePlease a răspuns:

Poate.
Dar in mod sigur nu te va afecta cititul unei carti.
Spor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba stii dar n-ai incercat/exersat.