| Winjls a întrebat:

Mă gândeam așa, daca tine de rușine sau educație. Nu știu cum pot purta unele niste colanți atât de mulați încât intra cu totul intre fese. Atât în public cât și la sala. Asta nu mai ține de comoditate. E deja prea mult. Exagerez?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca pe ele nu le deranjeaza, pe mine in nici un caz. Colantii aia intrati cu totul intre buci, reprezinta de-a dreptul un "festin pentru ochi"! happy
Daca le vad asa prin sala, am mai multa pofta de mancare cand ajung acasa! laughing

| Jadsson a răspuns (pentru wildthing):

Mi-am luat și eu colanți din aia insa sunt bărbat. Sa vezi ce festin voi declanșa

| Ancaaaaaaapopppppaaaa a răspuns:

Ar trebui sa nu te mai roada grija de ce poarta ele si sa get a life basically

| Jadsson a răspuns:

Tine de moravuri

| lorylor a răspuns:

Mai ales modelul acesta de colanti: https://www.fizion.ro/......b-225.html este peste tot.
Mai nou https://www.fizion.ro/......negru.html se poarta fara jena si pe strada, arata grozav :D