| Darkiestmusic a întrebat:

Ma intrebam daca ati vrea sa scrieti intrebarea asta si voi...am vrut mereu sa intreb asta de ce unii isi pun mereu nume de rahat cum ar fi vacutza in chiloti tanga daca vrei si tu acelasi lucru spune da

apropo funda la primullove struck

Răspuns Câştigător
| zuzzzuuu a răspuns:

Aa si ei isi pun nume din astea de cocalari

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fac din plictiseala cum nu le vine ceva mai bun in minte.

| zuzzzuuu a răspuns:

Da hai ca o pun si eu
Funda?

| Darkiestmusic explică:

Da mare nume ce ai tu shiva

| Darkiestmusic explică:

Daca vrei sa te dai asa mare precum pari du-te la categoria intrebari puse d 1 secol fara raspuns intelegi tu ce vreau sa spun si acolo poti sa zici si cat stai la baie sa te c**i si sa te p**i si sa te lauzi pana o sa te doara mana daca o luam asa

| Shiva a răspuns:

Da u dc ai numele ala, acum ai invatat sa numeri? daca o luam asa