| TequilaAdam a întrebat:

Ce pastile iau oamenii cand se sinucid? P.S: Nu vreau sa ma sinucid sau ceva, am de facut un proiect

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, da? Să-mi zici şi mie te rog frumos la ce materie faceți proiecte despre sinucidere.

| TequilaAdam explică (pentru anonim_4396):

Nu, este la engleză proiectul 'Bully '

| ruxyycriss44 a răspuns:

Buna! happy sunt mai multe posibilitati happy spre exemplu, una accesibila pentru toti este sa inghita un pumn de antibiotice si inima lor nu face fata, iar alta sa ia o doza puternica de droguri din prima happy. Sper ca te-am ajutat