| Nico_9876 a întrebat:

Ma numesc Nicoleta, am 16 ani si am un prieten cu care sunt de 9 luni impreuna si parintii mei nu stiu.Culoarea tenului lui este mai inchisa, iar tatal meu nu prea agreeaza asta, de aceea imi e si teama sa ii spun.Mama mea ne-a vazut asta-vara impreuna si mi-a zis sa ma despart de el.Nu stiu cum sa le explic ca este foarte de treaba si ca nu vrea doar sa se culce cu mine, pentru ca nu mi-a cerut asta pana acum. El vrea sa le explice alor mei ca ma iubeste si ca nu vrea nimic altceva decat sa ne vedem mai des.Cum sa le zic alor mei de el, avand in vedere cele zise mai sus?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cred ca alor tai le este greu sa deosebeasca un rrom de un conational majoritar? Din pacate in ziua de astazi nu-i de ajuns numai "a fi de treaba". Iar el daca avea toate celelante atuuri nu mai avea nevoie sa le demonstreze nimic. Iar daca dragostea voastra este atit de mare nu mai este nevoie de nimic altceva pentru a va tine impreuna.Ridica capul, zimbeste si mergi mai departe.Succes.