| cosmina05 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa traduc niste texte din romana in spaniola? Am nevoie de cineva care cunoste foarte bine gramatica limbii spaniole.Multumesc.

3 răspunsuri:
| Giutsa a răspuns:

Buna. As putea sa te ajut eu. Nu traduce cu google translate pentru ca ti le traduce aiurea tare big grin

| muuu a răspuns:

Daca iti trebuie pentru ceva mai important nu incerca cu google translate pentru ca traduce foarte aiureastraight facefoloseste'l doar ca o ultima optiune.winking

| Emylutzhu a răspuns:

Pai slecteaza limba din ce in ce vrei sa iti traduca si gata http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT