| oprescudorin11 a întrebat:

Simtiti uneori nevoia de 'evadare"? Cum procedati?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Schimba tot ce faci. Daca nu esti fericit, daca simti ca te macina rutina, atunci fa ceva ce nu ai facut pana acum, ceva care sa iti ofere ceva nou.

4 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Plimbare de unul singur, cu muzica ce imi place in casti.

| oprescudorin11 explică (pentru M25M):

E o idee buna... dar daca vrei o evadare din viata obisnuita, uzuala, adica ceva mai amplu? Ce ma fac atunci?

| M25M a răspuns (pentru oprescudorin11):

Schimba tot ce faci. Daca nu esti fericit, daca simti ca te macina rutina, atunci fa ceva ce nu ai facut pana acum, ceva care sa iti ofere ceva nou.

| ElenaSA a răspuns:

Visezi cu ochii deschisi, mergi la film.

| TequilaG a răspuns:

Ascult muzica...