| Boby a întrebat:

Ma scoate sin minti scriptul ala cu tema zilei care te intreaba "cum vrei sa fie invatamantul?"
E enervant rau scriptul ala pacat pentru TPU pentru ca foloseste astfel de scripturi
Asa ceva folosesc doar site-urile alea de 2 lei
Avem pretentii
De ce trebuie sa ma obligi sa raspund la o intrebare daca nu vreau?
Pe mine ma enerveaza pe voi nu?

3 răspunsuri:
| Monique_3125 a răspuns:

Cam daa...cica"tema zilei"... da de cand e tot tema zilei, de vreo 2 saptamani incoacehappy

| Alex_9605 a răspuns:

Daca folosesti Mozilla Firefox si te irita atat de mult scriptul asta mergi la Tools-Add->ons->Get Add-ons->Browse all add-ons si cauta NoScript si instaleaza add-onul in browser.In felu asta vei putea bloca toate reclamele si toate cele deranjante de pe site-uri.Bafta.

| Boby explică:

Alex apreciez informatiile tale dar eu vorbeam in principiu, daca avem asa ceva
Cine a acceptat sa bage un asemenea script?
Cine a setat timpi la care sa apara acest script?
Chiar trebuie sa ma obligi sa apas pe ceva daca nu vreau?
Chiar trebuie sa-mi bagi ceva pe gat si sa pari atat de insistent?
Mie toate astea imi lasa un gust amar si cred ca dau dovada de amatorism pentru cei care folosesc aceste tehnici
Oricum mersi de raspuns