| NoNameToday a întrebat:

Baietii pot iubii? Cum ne arata? Pentru ca eu in ultima vreme ma simt atat de singura, nu ma iubeste nimeni, nu am pe nimeni caruia sa ii spun ca il iubesc si sa ma imbratiseze, imi e dor de sentimentul ala.Sunt deprimata si nu stiu de cesad. Ce sa fac ca sa ies din starea asta?

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, stiu cum e ca am patit si eu ca tine, din fericire a rasarit soarele si pe strada meahappy...eu zic sa nu te izolezi, sa faci ce iti place, mergi la o plimbare cu prietenele, fa ceea ce iti place, asculta muzica vesela, gandeste pozitiv, fi cat se poate de optimista, desigur ca baietii pot iubi ca sunt si ei oameni si au suflet dar depinde de felul sau de a fi, depinde de persoana de care dai, e normal sa simti nevoia sa ai pe cineva langa tine cui sa ii spui o vorba buna, sa ii dai o imbratisare, o sarutare...iesi si tu il locuri unde poti intalni baieti, poarta discutii, fa cunostiinta cu baieti, ai sa vezi ca vei intalni si tu pe cineva, e doar un moment mai deprimant dar ai sa iesi din starea asta, fi cu incredere in tine!kiss

| dydy22 a răspuns:

Normal ca baieti pot iubii, fiecare baiat arata in felul lui cum iubeste, dar nu stiu dc nu iti faci pe cineva casa nu te simti singura, si eu sunt in situatia ta dar sunt in cautare unei fete care sa merite

| bogdy2009 a răspuns:

Fato iesi din casa, du-te cu pretenii cu prietenele, du-te intr-un club, la discoteca, acolo intalnesti baieti, dar ai grija ce fel da baietihappy
hai pupici:*

| Girl1234566547 a răspuns:

Eh si eu ma regasesc in ce ai spus tu dodo...nu stiu ce sa iti spun...doar sa ai incredere, sa iesi, sa te distrezi, cu siguranta exista o jumatate si pentru tinewinking iti doresc numai bine!

| fly a răspuns:

Nu fi trista! Cu siguranta e doar o perioada nasoala care va trece! Nu te izola! Iesi cu prietenii, rade, glumeste! Gaseste-ti un hobby, o pasiune a ta de care sa te ocupi! In primul rand trebuie sa te iubesti tu pe tine daca vrei sa te iubeasca altii; fiind deprimata si nefacand nimic pentru a iesi din aceasta situatie nu inseamna ca-ti vrei binele, dimpotriva. Iar cu cat iesi mai mult cu atat ai mai multe posibilitati sa cunosti lumea si lumea sa te cunoasca! Sus cu moralul si arata lumii cine esti! Si bineinteles ca baietii pot iubi! Dar exista un timp pentru toate, cand suntem f tineri avem multe alte interese in fata dragostei, care vine ea mai tarziu, la maturitate!

| Alkatraz a răspuns:

Si eu ma simt asa, poate vorbim... o seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii pot iubi, dar le e mai greu sa o arate decat le e fetelor de obicei. ei recurg la gesturi destul de vizibile. haide ca exista si un tip care te asteapta si pe tine si chiar ii e frica sa ti-o spune, ia incearca sa-l gasesti. si sa nu iti pierzi speranta daca din prima n-o sa iti iasa, mai sunt destui baieti pe lumea asta:*