| Slovcehov a întrebat:

Mai am putin si trebuie sa imi iau viata in piept si ma cam sperie ideea, adica nu prea stiu sa ma impac cu gandul ca o sa plec de acasa si lucruri din astea. Adica viata mea se va schimba radical sad

CUm v-ati impacat cu ideea ca ati crescut?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Viața se schimbă tot timpul. Dacă te cam sperie, o să îți treacă sperietura.

| VoidEternal a răspuns:

Cu ușurare. Abia am așteptat să plec de acasă și a fost cea mai înțeleaptă decizie pe care am luat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un avânt în necunoscut, spre libertate și independență e mereu palpitant...dar și incitant. ❤

| DepikaPadukone a răspuns:

Nu ai de ce să-ți fie frica muncește cinstit și îți vezi de munca ta și treba ta și ai sa vezi ca nimic nu are ce să se întâmple. Da dacă muncești pentru băutură și cu*ve și întri în anturaje cu toți drogați și drogatele clar ai sa ajungi rău de tot.