| andreieftenie42 a întrebat:

Mai baieti in 2019 injura toata lumea jandarmeria si politia pentru ce au facut la prostest si n chestii facute,acum gata nu mai are nimeni, nimic de zis? si inca ceva cum adica nu e vina cui se duce acolo? sunt constienti toti de ce se intampla acolo.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum majoritatea s-au facut jandarmi, gabori, cine sa ii mai injure happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana la urma tu ai ceva de intrebat, sau doar scrii pe TPU chestii care iti trec prin cap?

| andreieftenie42 explică (pentru suntserios):

Sunt la categoria "conversatii" am ramas fara job si imi ocup timpul pana cand imi accepta dosarul am vorbit ma bag pe o fabrica ca am si facultatea care ma ajuta,mai intru in vorba mai una alta, ma pasioneaza discutiile despre psihaitrie psihologie, stiinta, filozofie, mai o intrebare despre job.

| vidia a răspuns:

Încă sunt injurate instituțiile astea, chiar și pe paginile lor primesc mult hate.
Sunt toți conștienți de ce se întâmplă acolo, doar ca s au complăcut banilor.