| anonim_4396 a întrebat:

Mai este cineva care se simte în singurătate și în depresie pe aici?

13 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu cat dai gramul?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Multa lume.

| Freya1 a răspuns:

Acum singura nu pot sa zic ca ma simt, ca am o relație.Dar am si eu momentele mele de depresie.

| SilentRain a răspuns:

Prezent

| Lukasssz a răspuns:

Te nasti singur si mori singur.

| floresdemayo a răspuns (pentru Lukasssz):

Ei, na! Da' ce, esti facut in laborator, incât să te "naști" singur?
Nu se naște nimeni singur, e mama lângă tine (uneori, și tatăl mai asistă la nașterehee hee )
Iar unele mame nasc gemeni, tripleți...nici vorbă de singurătate.

De murit singur, poti muri, dacă îti "sună" ceasul pe neasteptate, dar în general, multi au alături familia.
Sau doctorii...

| FreddieM a răspuns:

Din nefericire nu am avut starea asta niciodată. Dar pot să-ți povestesc cum e în lumea mea dacă vrei.
Totul e colorat și vesel, se aude muzica frumoasa pretutindeni.
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prezent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, stam p-aici din pur altruism straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Singurătate nu, depresie grava da! Am cine sa ies dar de depresie nu mai când voi închide ochii definitiv voi scăpa. Mai trăiesc și printre idioți precum romanii și Țiganii care sunt cele mai infecte nații, mai ales țiganii care ar trebui împușcați toți în cap!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt nervos rău din nou am pierdut șansă de a ne califica la mondial. Suntem de rasul lumii, și idioții Europei și prosti la fotbal, ne-o luat Macedonia fata în mama ma-si de treaba, iar ne uitam la alte echipe, sper sa nu treacă de baraj Macedonia! Nu am fost în stare sa o batem pe Islanda, acolo am pierdut calificarea. Acum sunt și mai depresiv, halal fotbaliști de unplutura avem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.

Singurătate, da dar depresie, nu am timp!

| LostForForever a răspuns:

Tare delfinul din poza -_-