| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista bărbați peste 1.90 sau s-au piticit toți?
De doi ani sunt singura nu găsesc un băiat pe măsură mea.
La 1.87 cm toți băieții sunt ca niște fetițe pe lângă mine. 1.90 incaltata.
Am fost cu un băiat de 1.80 și era super frustrat și panicat când ne plimbam pe strada că avea impresia că se uita toți la el și arată cu degetul: ce mic eee! Am renunțat era prea frustrat și cand îmi luam un bocancel cu talpa mai groasa comenta aiurea. El se aștepta să umblu în șosete prin zăpadă ca sa par mai mica. De ce sunteți așa frustrați? De ce sunteți așa pitici de fapt? Voi nu mâncați?

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Unu tot o sa fie cu tine care sa te iubeasca, ala dacă avea incredere in tine nu era frustrat, cat timp tu il gaseai tu atractiv.

| Drimmero a răspuns:

Majoritatea preferam minioanele, chiar arata mai fain decat girafele, mai ales ca fetele inalte de obicei sunt slabe rau, rar vezi vreuna de 1.90 proportionala.
Nu are legatura alimentatia, e vorba de genetica. Nu cred totusi ca inaltimea e de vina ca esti singura, cu siguranta altele or fi motivele, mai degraba tu esti aia frustrata, nu ei

| Drimmero a răspuns:

Nu-s pitic, chiar deloc, am 1.83, deci esti cu 4 cm mai inalta daca ai intr-adevar 1.87. Pitic, nepitic...priveste partea plina a paharului, tu esti aia frustrata ca altfel nu intrebai asta si nu te rodea, asa ca fuge-o din cotetul din care ai rasarit cu cont nou pe aici.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ai 180 când stai drept.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, ai dracu strugurii astia. Propun dupa acum sa cauti un apartament ceva mai spatios, sa te uiti dupa niste pisici...ca na, nu se stie.

| Drimmero a răspuns:

O fi bine sa povestesti ceea ce visezi seara? am mai auzit eu de genul vostru de persoane, se face coada la tine si se intra cu viza direct. Esti atat de curtata incat le-ai pus nume omenesti pisicilor. Astea-s povesti de adormit copiii, mai incearca si vezi cu cine iti iese

| Drimmero a răspuns:

Tu esti cea care s-a atacat si te-ai bagat in seama, ai pus si intrebare despre mine. Daca iti place de mine poti sa-mi zici direct si se rezolva. Trec peste faptul ca esti mai inalta si aia e

| Drimmero a răspuns:

Vad ca iti iesi din rol, te-ai enervat deja, panseluto, vezi sa nu faci riduri, am gresit cand am zis ca esti girafa, categoric esti vaca, nick-ul te reprezinta.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ți se potrivește belea

| GusticelMititel a răspuns (pentru Drimmero):

Care e nick-ul ei? Vreau sa ii scriu ceva

| Drimmero a răspuns (pentru GusticelMititel):

Deja vad ca a luat ban, eram sigur ca are viata scurta aici.

| Sofer a răspuns:

Mai exista dar foarte rari.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Exista, la mine de exemplu se aplica vorba aia "2 metri si suta de kile" laughing. Nu stiu de tine dar iti garantez ca poa sa fie si mai mic decat tine ca sa impuna un respect sa nu-l mai faci fetita. Baiatul ala pesemne avea incredere foarte putina in el si o stima de sine scazuta daca facea asa doar pentru atata tot. Nu fa greseala de a baga toti baietii in aceeasi oala ca s-ar putea sa ai surprize pe viitor laughing. Referitor la mancare... E si normal sa fie din ce in ce mai mici daca mananca de mici porcarii cu duiumul ( pe mine de ex cand eram mic ma hraneau cu lapte proaspat muls de la vaca, pui de tara, alimente 100 % bio de asta am ajuns si asa "mic" )

| anonim_4396 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ai uitat să ne spui că lucrezi în armată.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce as spune asta?

| anonim_4396 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Numai tu poți să ştii. Până acum de ce ai tot spus-o?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru anonim_4396):

Am spus-o acolo unde a trebuit. Aici e vorba de inaltime, de ce naiba as aduce locul de munca in discutie? laughing

| anonim_4396 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Nu a "trebuit" pe nicăieri pe unde am văzut eu.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toti gandim la fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu la 1.70 nu mai comentez. Asa ne.a facut mama natura. Este ceva genetic. Ar trebui sa strangi niste bani sa iti faci operatie de scurtare a picioarelor. De 5-10 cm esti asigurata ca vei scadea si sa vezi cate optiuni vei avea atunci. Poti ramane si asa dar foarte greu vei gasi o optiune, da pai sa fie si pe aceeasi lungime de unda cu tine pentru a forma o relatie serioasa. Pe scurt misiune aproape imposibila.

| IesiAfaraAtingeIarbaGasesteTiUnScopInViataDrmm a răspuns:

Mă faci cunoscută? Cum ziceai că te cheamă?

| IesiAfaraAtingeIarbaGasesteTiUnScopInViataDrmm a răspuns:

Ce activ ești pe TPU sa înțeleg că nu ai prietena? Hotul striga hotuuul.

| Drimmero a răspuns (pentru IesiAfaraAtingeIarbaGasesteTiUnScopInViataDrmm):

E mai putin important daca am sau nu, faptul ca iti versi frustrarile pe aici spune multe chestii. Deja nu mai scap de tine dupa cateva reply-uri