| timidu89 a întrebat:

Mai profeseaza ca preot Pomohaci? Credeti ca e homo sau erau platiti diversi sa il comporomita la TV pentru audienta?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

A fost clar homosexual dar a scăpat pe motiv că a trecut prea mult timp de la săvârșirea faptelor. Din biserică a fost dat afară din câte am înțeles însă am citit recent că continuă să profeseze fără aprobarea acesteia și prostește babele cu exorcizări și alte bazaconii.
A fost condamnat și de evaziune fiscală din câte știu, dar a plătit o amendă și a scăpat că doar biserica își ajută mereu slujitorii și le acoperă greșelile lumești. :D
https://www.libertatea.ro/......ur-2777778

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu. 2. Da.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Era gay sau bisexual, isi cauta mereu parteneri. Cine a ajuns in preajma lui, stie.
Nu stiu daca mai profeseaza ca preot, dar e in continuare un afacerist de succes, cantaret si influencer de babe.
Imaginea lui a fost compromisa mai mult pentru cei ce nu il cunosteau, in rest nu cred ca e afectat.

| timidu89 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Are succes la fraierit batranii, aia se si sinucid de le cere Homohaci laughing Spuneau babacii ca sunt facaturi si minciuni dovezile aratate la TV. Se vede pe mecla lui ca e dereglat mental tongue

| Mosotti a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Mi-a zis timidul aici ce a facut, pai trebuia inchis, nici nu mai e vorba de imagine, s-a dat la copii, gata cu el.
Sa caute parteneri majori si de comun acord, ca atunci nu am nimic cu el ca e homo.

| timidu89 explică (pentru Mosotti):

Eu l-as baga intr-un grup de vreo 10 insi homalai pe P0rnohaci asta. Ca el e gay activ cred, sa vada si el cum e sa fie pasiv.

| Mosotti a răspuns (pentru timidu89):

Lasa ca pana la urma o sa-i placa, stai linistit. Trebe batut si tinut nemancat la parnaie, nu 10 insi sa-l f.

| Mosotti a răspuns:

Si daca a fost homo ce? Nu vad unde e problama, daca n-a fortat pe nimeni.
Atat timp cat n-a facut rau la cineva, e okey.

| timidu89 explică (pentru Mosotti):

Cum nu o facut rau? O ademenit copii orfani cu bani sau alte viclesuguri preotesti. Si minori pe deasupra. E bolnav la cap Homohacea astawinking Nu se facea preot de era intreg la minte. Si dupa ce i s-a interzis sa mai profeseze a facut dezlegari si alte prostii. De vroia is gasea homalai majori daca de astia mai batrani nu ii plac. O scapat ca o dat bani grei, plus ca o fost preot. Nu mi se pare normal sa batjocoresti copii cand esti artist cunoscut si preot.

| Mosotti a răspuns (pentru timidu89):

Aaaaa, asa da, nici nu mai stiam ce a facut. Credeam ca e doar homo si a facut-o cu parteneri de comun acord.
Mda, e un distrus daca s-a dat la copii, trebuia inchis.