| anonim_4396 a întrebat:

Maine este 8 martie, va urez tuturor femeilor si fetelor de pe TPU un sincer:La multi ani fericiti! Sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti:iubire sanatate si mult respect din partea celor dragi! ce putem cere mai mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult, multa sanatate si dvs, sa fiti iubita mereu si apreciata si sa aveti parte de multe impliniri si fericire alaturi de cei dragi! Multa sanatate si numai bine va doresc!

5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Eu nu cer nimic mai mult, cand deja am.La multi ani si tie draga, sa fi sanatoasa, fericita si iubitahappy

| Alisa a răspuns:

Multumesc frumos! Si dumneavoastra de asemenea.
Ce as putea cere? Pai sa iubesc si sa fiu iubita, sa fiu sanatoasa ca sa pot sa imi indeplinesc visele! :*

| vyo a răspuns:

Multumim mult de tot pentru sincerile urari.

| versavia a răspuns:

La multi ani si tie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tare mult. Sa aveti o primavara minunata si o zi de 8 martie asa cum va doriti. happy