| împreunăfacembine a întrebat:

Maine seara ma voi întâlni cu o prietena foarte bună și as dori sa ii spun ca m-am îndrăgostit de ea. Cum as putea sa ii spun asta și sa o fac sa ma iubească și ea pe mine?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai stai asa. De la indragostit pana la iubire este cale lunga. Poate uneori calea nici nu exista.

Nu poti sa faci pe cineva sa tina la tine in acest mod, asa... instant ca nesul.
O sa te intalnesti cu ea, vorbesti normal, glumesti, faci glume care sa sugereze ideea ca ai vrea sa fii cu ea in mare, fara sa fii indiscret, iar daca ea intelege si vrea, o sa continuie. Si apoi... vedeti voi. Nu este o reteta pentru asa ceva. Comunicarea este cheia.

Sau poti sa mergi si sa ii zici direct cu gura, ca ai vrea sa fii cu ea si gata. Alegerea este a ta big grin

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Intr-un loc frumusel, sa ai cuvintele la tine si o faci sa te iubeasca la fel cum o faci pe orice fata, in metodele talewinking.