| mjdhr a întrebat:

Maine voi primi un colet de la avon care a fost trimis prin fan curier si nu stiu unde sa platesc factura straight face la banca sau cand ajunge coletul?

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

Daca esti reprezentant si produsele din colet reprezinta comanda ta atunci ai acolo o factura pe care trebuie sa o platesti intr-o perioada de 15-17 zile, scrie pe ea data pana la care poti face plata.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cand ajunge coletul platesti la fan curier contravaloarea produselor comandata de tine.Bafta!

| laviflower a răspuns:

Cand ajunge coletul cu produsele comandate.

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

La banca: garantibank, bcr, cec, posta, citibank, s. a