| adryenuuutzaaa a întrebat:

Mainee e 1 Apriiliee:Xbig grin! Ce farse taarii avetsi in gandhappy?!

Răspuns Câştigător
| ixGlittery3Mag a răspuns:

Depinde pentru cine... eu iti spun cateva mai bune :
-spune`i unui/unei coleg/colege k il/o iubesti!(esti fata, asa ca ii poti spune si prietenei ca sa creada k esti p invers)dar la sfarsit recunoaste k a fost o gluma!
-ascunde`i tatalui tau portofelul intr-un loc buuun, pai du`te la ei si spune`i :"tata, imi dai si mie... lei"(fara sa ai portofelul)iar dansul se va speria putin(asigura`te k nu mai are nici mama bani
-ai pputea sa ascunzi la fel de bine si cheile masinii
-cand face baie(daca poti sa intri si sa nu te vada) fura`i unui membru al familiei hainele, prosopul si halatul de baie, astfel v-a ramane in baie cv timp!
-inlocuieste laptele cu sucul (daca nu sunt in sticle transparente)!
Daca imi mai vin idei o sa ti`le spun. sper ca te-am inspirat! FUNDA?

| adryenuuutzaaa explică (pentru ixGlittery3Mag):

Meersiihappy... Diepbig grin! Fundista e a taahtongue

4 răspunsuri:
| ixGlittery3Mag a răspuns:

Multumesc!

| Flooo a răspuns:

Cred ca am sa-i spun colegei mele ca nu mai vreau sa stau in banca cu ealaughing va fi o lovitura, deoarece suntem apropiate laughing
Idei poate mai vin, insa nu m-am gandit foarte mult la astathinking

| adryenuuutzaaa explică (pentru Flooo):

Neathinking ...No prea suna binepuppy dog eyes..Srrytongue