| goth123 a întrebat:

Mama mea mi-a spus cateva "amintiri" care mie mi se par ciudate si nu imi aduc aminte sa mi se fi intamplat. Voi ce credeti? Prima a zis ca eram in clasa a 4-a si invocam duhuri rele de pe telefon, spunand cu vreau sa devin vrajitoare. A doua, ca eram in clasa a 8-a (au trecut doar doi ani de atunci) si imi umbla gura la rotund fara ca eu sa vreau. Ultima a spus ca tot in clasa a 8-a am visat poarta raiului care nu s-a deschis si o voce de dupa poarta a zis "cand vei merge la biserica atunci o vei putea deschide". Alta care mi-a spus-o chiar acum este ca am zis ca am visat ca mergeam cu capul mamei mele pe corpul meu. Nu înțeleg de ce se intampla toate astea, imi vine sa plang. Astea nu s-au intamplat niciodata.

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Dealer-ul ala al tau pune cumva si tamaie prin ciupercile astea? prea iti iei trip bisericesc

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In primul rand... ce nu intelegi? Ca mama ta ti-a spus aceste lucruri, sau ca tu le-ai visat? Si daca este a doua varianta... cred ca trebuia sa te intrebi asta acum mult timp.

Dar indiferent. Aceste lucruri sunt absolut irelevante in momentul de fata, neimportante pentru nimeni si nu schimba ABSOLUT nimic in lume, decat daca tu iei o decizie pe baza acestora in viitorul apropiat.
Numai bine!

| goth123 explică (pentru DoarBogdan):

De ce trebuia sa ma intreb asta acum mult timp? Si nici macar nu imi amintesc sa se fi intamplat

| DoarBogdan a răspuns (pentru goth123):

Pai te intrebi, dupa atatia ani... de ce ai visat asa ceva, cand erai mica?
Dar daca tu nu mai stii asta... ce mai conteaza acum? Nu mai conteaza.

| oglindasultanului a răspuns:

Foloseste cuvinte si povesti exagerate. Te descurci tu sa-ti dai seama la ce se refera de fapt si de ce vorbeste astfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune NU drogurilor!