| roxyana03 a întrebat:

Mama nu ma lasa sa ies seara pe afaracrying... m-am saturat vreau sa ies, cine imi da niste sfaturii cum sa o fac pe maicamea sa ma lase sa ies pe afara cu prietenicrying. dau FUNDA+VOT si app mai este si fratele meu. care nu ma lasa sa plec de langa casa, dar langa casa mea nu sta nimenii, nu persoane aicea, la `1kilomeetru distanta de mine sunt copii, cum sa-i fac sa ma lasecrying? ajutor, app am! 4 ani jumate.

1 răspuns:
| UPSsss a răspuns:

Pfff...incearca sa porti o discutie cu ea si cu fratele tau dar cu mult calm.bafta