| Denisucu27 a întrebat:

Masa de Revelion la Restaurant sau acasa?

Răspuns Câştigător
| Kalla a răspuns:

Acasa cu rudele si familia.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Masa din living.Cu toata familia.

| Musique a răspuns:

Acasă.
O zi frumoasă!

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Cel mai bine acasă.

O zi bună!

| Wøodenpints a răspuns:

Masa de revelion?
Este chiar atât de importantă o seară ca oricare alta în care se modifică doar o cifră în calendar, încât trebuie sărbătorit prin umplerea mațului într-un mod mai special decât de obicei?

| Kalla a răspuns (pentru Wøodenpints):

Iti e ciuda, Woodenpints?

| Wøodenpints a răspuns (pentru Kalla):

N-am de ce. Eu pot face în orice zi ce fac alții de revelion. N-am nevoie de un eveniment să mă distrez.

| Kalla a răspuns (pentru Wøodenpints):

Dar e asa frumos sa stai cu toti la masa si sa sarbatoresti dupa care sa te duci sa vezi artificii happy

| Wøodenpints a răspuns (pentru Kalla):

Și cine nu te lasă să faci asta în orice altă zi din an?

| Kalla a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu e acelasi lucru.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Kalla):

De ce?
Viața ta e atât de plictisitoare încât trebuie să te distrezi când se distrează și ceilalți?
Sau ai timpul atât de planificat încât nu-ți permiți să te bucuri decât după calendar?
Mai precis, ce se întâmplă de revelion practic și nu se întâmplă în celelalte zile?

| Kalla a răspuns (pentru Wøodenpints):

He he, se intampla multe.

| FirsT1001 a răspuns:

Acasa, cu familia