| anonim_4396 a întrebat:

Mda deci știu ca e normal sa nu te placa toată lumea, dar aici chiar nu înțeleg de ce ma uraste persoana asta asa de tare. Nu ma cunoaște da mănâncă... de mine cu altii si imi zice ca ma uraste? laughing Am incercat de vreo 2 ori sa lamuresc situatia, am vorbit frumos dar respectiva doar continua sa vorbeasca... despre mine fara sa ma cunoasca. Cu ce as fi putut sa gresesc oare? Vi se pare normal? Cred ca pe oamenii de genul doar nu ii duce mintea suficient

Răspuns Câştigător
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Faptul ca te intereză ce zice persona aceia aicia greșești dacă vezi ca omul acel nu da 2 lei pe tine și te judecă într-una de ce încerci sa dovedești Adevărul lasă așa nu-i nevoie sa dovedești nimic la așa oamenii cine te place te accepta așa cum ești pentru cine ești tu cu Adevărată crede-ma pe cuvânta uni oamenii orice ai face Absoslut orice ai face si prin foc de viu de ai trece pentru ei numai ei sa fie bine si in siguranța tu tot cum vor ei te vor vedea Niciodată nu vor vedea Adevărul Findca așa sunt uni oamenii judecă atâta știu ei asta știu ei sa facă la asta sunt ei buni poți trece și viu prin foc pentru ei ei tot la fel te vor vedea și vor spune despre tine

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai nu ii duce mintea pe acesti oameni, si tu te intrebi ce e cu un prost? Pai nici nu exista logica la un om prost de ce face ce face, o face din tembelie.

| Mayhem666 a răspuns:

Da-i block si nu-ti mai bate capul cu astfel de persoane.