| Orbithh a întrebat:

Media pentru liceu este 6, 97, iar la liceul unde voiam eu sa intru ultima medie este 7.78.As avea sanse sa intru si sa fiu de exemplu... tipa cu cea mai mica medie din liceu?

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Pe foaia de aplicare poti trece codul liceului vrut de tine primul pe lista. In caz ca notele de anul asta ale copiilor care vor sa intre acolo sunt mai mici, poate ai sanse, dar totusi, nu cred ca scade cu 80 de sutimi asa brusc. Mediile de acolo sunt orientative, cand am intrat eu ultima era 9.05, in anul urmator ultima a fost 9.40, deci se modifica de la an la an. Succes!

1 răspuns:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Nu,nu ai sanse sa intri la liceeu daca nu ai media 7, 78... Daca aveai 7, 77 poate da, dar asa nu