| fkw a întrebat:

Merg intr-o excursie de 3 zile si... cand vreau sa fac al WC treaba mare miroase si cand o sa ies o sa ma fac de rusine ceva sfaturi sa nu radeti va rog funda

Răspuns Câştigător
| dafy a răspuns:

Buna
sa stii ca nu e nimic chiar atat d erusinos, asta se intampla la foarte multi dintre noi, in orice caz iti poti cumpara o stiluta mai mica de deodorant de camera su de toaleta sau poti folosi chiar un parfum obisnuit pe care sa. l ti in poseta sau in buzunar si il folosesti inainte sa iesi.
iti doresc din toto sufletul sa ai parte de mult abafta si distractie placut in excursie
pupici

| NeimaginabilA a răspuns (pentru dafy):

Deci piciulito, ori esti neinteligenta ori ba, acum serios!
Tu chiar nu ti-ai dat seama ca aceasta intrebare a fost pusa de un idiot ca sa rada de oamenii ca si tine care iau in serios orice intrebare?

| dafy a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Eu am raspuns serios... daca el a intentionat sa.si bata joc e problema lui.
si in plus tu chiar trebuie sa comentezi chair fiecare raspuns

| NeimaginabilA a răspuns (pentru dafy):

Este vre. o problema daca eu i-ti analizez raspunsurile?
sa.si mi-a atras atentia, gramatica ta este destul de rea, te rog, pentru binele amandorura, pune liniuta de mijloc in loc de punct!
Multumesc!

| dafy a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Da intr.adevar pun punct, si poate e oarecum gresit, in schimb stiu sa. l pun acolo inde trebuie nu scriu la fel ca tine "I-TI"...

| NeimaginabilA a răspuns (pentru dafy):

Dafy, in ce clasa mergi?
In a 5-ea?
Punctul se pune la capatul propozitiei nu la prescurtari.
Acolo se foloseste - sau linia de mijloc.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice cacarez miroase dupa ce cade in apa asa ca nu e nimic, spui ca era un sconcs in baie si ai fugit repede.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca restul oamenilor se caca cu miresme de ioasomie si vanilie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce cauti cu timpenia asta de intrebare la Dragoste si sex?

| fkw explică (pentru anonim_4396):

Care ii problema ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru fkw):

Sa respecti categoriile si regulamentul TPU.

| TrolI a răspuns:

Ia-ti niste bradulete de masina.

| acomputers a răspuns:

Nu te duci la WC... ce-i asa greu?!

| grigore92 a răspuns:

Cacate in ea de excursie