| Ramo137 a întrebat:

Vreau sa merg intr-o excursie in alt oras din Romania, cu prietenul meu.
2-3 zile maxim. Nu am fost niciodata.
Vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi happy de orice fel. Fiindca n-am mai fost,

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Cele mai importante lucruri sunt sa iti iei la tine doar strictul necesar, sa iti faci o lista cu lucrurile pe care trebuie sa le iei la tine, sa iti faci o lista cu locurile pe care vreti sa le vizitati, sa alegeti cu grija locul unde o sa stati in acel oras. Eu recomand Brasovul. E minunat si ai foarte multe locuri de vizitat si sunt apropiate. Alte sfaturi, nu stiu. Daca ai intrebari, le astept.

| Ramo137 explică (pentru Aasdfghj):

Tot Brasov ma gandeam si eu

| Ramo137 explică (pentru Aasdfghj):

Ce locuri prin Brasov mi-ai recomanda? Nu stiu nimic pe acolo happy

| Aasdfghj a răspuns (pentru Ramo137):

Telecabina, Bastioanele de langa Tampa, Biserica Neagra, Turnul Alb si Turnul Negru si plimbari prin jurul lor prin padurice, Cetatuia, Biserica Sfantul Nicolae si prima scoala Romaneasca, Strada Sforii, Poarta Ecaterinei, Piata Sfatului. Merita sa te plimbi prin centrul istoric. Eu acolo am avut cazarea. Ai Billa aproape de tine. Eu iti sugerez sa alegi un apartament in locul camerei de hotel. Asa puteti sa faceti singuri de mancare si o sa va simtiti ca acasa. Inca ceva important, alege cazare de pe booking. Site-ul si oamenii sunt seriosi acolo.

| Ramo137 explică (pentru Aasdfghj):

Multumesc!

8 răspunsuri:
| Ramo137 explică:

Wtf? straight face
Nu mai vorbi fara sa stii situatia.

| Ramo137 explică:

Nu cred ca e treaba ta sa iti bagi nasul in intimitatea celorlalti.
Daca nu stii sa raspunzi frumos, stai linistit in banca ta.

| Ramo137 explică:

Atat ai intelectul, atat te duce capul.
N-am ce sa spun ca oricum nu ai cum sa intelegi.
Mi-e mila sincer de oamenii ca tine. Pune mana pe cartea ''bunele maniere''. Insa cred ca te va durea capul cata informatie are.

Raport la admini!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te sui in masina/tren, ajungi unde ai de ajuns si pac... gata treaba. Nu te duci pe alta planeta totusi