| AvalohAlyn a întrebat:

Merita sa studiezi puțin nutriția și mâncatul sănătos în vremurile astea efemere renunțând la plăcerile alimentare care îți mai bucura viața cateodata?
Chiar mă întreb.
Ce câștig și ce pierd.
Și dacă merită să studiezi nutriția.

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Nu pierzi nimic din ce in ce mai multi oameni cumpara produse naturale si bio dandu si seama ce important e sa traiesti si sa maninci sanatos eu lucrez in comert raspund de sectorul produse bio si dietetice si pot sa ti spun ca se cumpara foarte bine inclusiv eu aleg sa respect cat de mult se piate alimentatia sanatoasa deoarece se sufara mult cu ficatul stomacul si rinichii daca nu respecti si mie mi-a placut sa maninc bine pana nu am suferut dar duoa o noapte petrecuta la urgenta cu dureri insuportabile cu rinichii am renuntat sa maninc ce nu mi face bine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nutritia o poti studia de la domiciliu, de pe internet. Nu recomand cursuri sau facultate, decat daca vrei sa lucrezi in domeniu. Acolo se prezinta multe informatii invechite ce nu mai sunt validate de studiile recente.