| Reek54 a întrebat:

Ce facultate se merita sa faci in vremurile astea?

10 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Exact aia care iti place. Nu are rost sa te bagi pe ceva ce nu te atrage si la care nu te pricepi in speranta ca o sa faci bani cu nemiluita. Daca nu esti bun in domeniul pentru care optezi, mai degraba stai acasa.

| Reek54 explică (pentru yellowalien):

Ma pot adapta, chiar daca nu imi place, nu vreau sa ma gandesc apoi ca am facut-o degeaba.

| frida0purple a răspuns:

Relatii internationale

| SandaraPark a răspuns:

Eu,cand o sa ajung la momentul potrivit laughing, as vrea sa fac Facultatea de Limbi Straine Aplicate din Cluj.De aici, poti sa devi stewardeza, sau sa iti deschizi o firma de traduceri.Se merita, crede-ma!happyCheers!

| Pitzipoanca a răspuns:

Merita, nu se merita. Merita sa faci ceva ce iti place. Daca nu iti place nimic, nu merita (momentan) sa faci una.

| elyfel a răspuns:

Drept,jurnalism,arhitectura,relatii internationale, limbi straine tot ce e la cautare

| alinadianaaa a răspuns:

Medicina

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Jilava...

| splash132 a răspuns:

Drept.vei avea.mai ales daca urmezi magistratura un salariu consisten si o pozitie in societate.

| badblood248 a răspuns:

niciuna