| Silevitan a întrebat:

Mi-a dat o tipă super frumoasa facebookul ei însă când sa îi dau cerere am văzut că are postat la profil : cine e de treabă e bine venit, cine are fite, mă c.c pe ei. Brusc nu îmi mai pare atât de frumoasă nu știu de ce

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa intelegem ca... acea frumusete abstracta, care difera de la persoana la persoana si de la perspectiva la perspectiva... in cazul tau s-a dus, din cauza a ceea ce a scris persoana respectiva?

Sa iti placa ceva si ca acel ceva sa iti para frumos, sunt doua lucruri diferite.

| Freya1 a răspuns:

Probabil din cauza atitudini și limbajului.
Mai sunt persoane ce sunt frumoase la exterior dar negre pe dinutru sau cu neuroni lipsa.

| Emma30555 a răspuns:

Fiindcă limbajul ei lasă de dorit, te așteptai sa fie o tipa mai finuța, și dacă a postat asta pe profil rezulta ca ea are niște fițe, epateaza. Ți se pare prostuța probabil din acest motiv nu ți mai place

| oglindasultanului a răspuns:

Din cauza la cum vorbeste. Ceea ce spune, iti face scenarii in cap, si tu la alea reactionezi.