| AlexRO150 a întrebat:

de aproape o saptamana am cunoscut o viitoare colega de care imi place foarte mult. Am iesit la un suc si a fost super, dupa am tot vorbit dar parca intra tot mai rar, am venit la ea in oras si a inceput o furtuna dupa am plecat si fix dupa s-a trezit sa zica ca iese si i-am spus ca ne vedem a doua zi. Acum am venit acasa, am stat 2 ore dar nu a fost online si i-am dat mesaj ca sunt in oras plus ca a pus alta poza de profil pe Facebook. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Mi se pare super de treaba si frumoasa, nu vreau sa o pierd, plus ca vom fi colegi 4 ani de liceu, funda

1 răspuns:
| GanduriDeCafea a răspuns:

Recomandarea mea ar fi sa nu insisti prea mult, poate fi deranjant, uneori timpul le rezolva pe toate.