| miha22 a întrebat:

Mi-a intarziut ciclul 2 saptamani.am facut testul barza si a iesit negativ.este posibil sa fiu insarcinata?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde cand ai facut testul de sarcina. El este sigur de-abia dupa minim 7 zile de intarziere a menstruatiei. Eu iti sugerez sa faci inca un test din urina de dimineata si apoi, indiferent de rezultat, sa te duci repejor la ginecolog. Daca nu e sarcina, e un dezechilibru hormonal care trebuie tratat.

daniela
| daniela a răspuns:

Poti deci mai bine un test la ginecolog e mai sigur

| adyth a răspuns:

Menstruatia mai intarzie si din alte motive...

| claudya a răspuns:

Mergi la gine e mai simplu... si afli totul de la specialist...

| jo a răspuns:

E posibil si sa fii. Mergi la ginecolog, pentru testul de laborator. Astea instant mai dau si rateuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
ralu