| OintrebareBuna a întrebat:

Mi-am făcut cont pe eToro crypto.com,binance, revolut cu kyc și am șters conturile, sunt în siguranță datele mele personale de pe cartea de identitate? Tin să menționez că, cartea mea de identitate a expirat între timp și am închis conturile înainte ca aceasta să expire. Am un stres că îmi vor fi furate datele și ajung la închisoare, nu înțeleg de ce. Tot auzit cazuri la TV ca s-au furat datele și s-au luat credite.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu își ia nimeni de la binance și revolut credit pe numele tau...