| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma tot stresez si ma simt ca intr-o depresie, sa explic tot. Deci am facut cont pe binance pe mama si tata si da am pierdut 1500 de euro in trading. Am inchis conturile, le-am sters, dar nu inteleg de ce ma stresez punandu-mi intrebari de genul daca li se fura datele de pe buletin. Gen asta mi-a zis mama dar din ce am vazut nu se poate intampla asta mai ales ca am si inchis conturile, va rog sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai rău decât 1500 euro pierduți nu are ce sa se întâmple.

| Sophieka a răspuns:

Nu iti e rusine pentru ce ai facut?

| Țoglă a răspuns:

Nu se fură nimic de la o companie așa mare. Și dacă le fură, ce fac chinezii cu ele?

| stonequistman a răspuns:

Nu te stresa, dacă era site-ul oficial al lui Binance, atunci e imposibil de a fi furat datele. De ce aș m-ar stresa eu ar fi că am pierdut 1500 de euro, dar dacă mama știe deja și nu e o problemă atunci ești fericit. Deci tot e ok.

| 7downkick a răspuns (pentru stonequistman):

Știu amândoi și intr-o zi voi ajunge un bun trader banii erau ai mei din Youtube le am explicat ca nu am pus stop loss și am realizat trade cu levier prea ridicat

| 7downkick a răspuns (pentru stonequistman):

Mersi mult de ajutor dar am realizat cu adevărat ca banii vin și pleacă în viata ceea ce contează este ce facem pentru oamenii de zi cu zi și ce comori ne adunam în ceruri