| Anyway a întrebat:

Mi-am făcut o adresă pe HotMail, dar îmi spune că trebuie s-o validez...cum pot găsi e-mailul pe care mi l-au trimis? Fundă!happy

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Emailul care ti l-au trimis il gasesti pe adresa de mail alternativa care ai trecut-o cand ti-ai facut contul (alta decat hotmail)

| Anyway explică (pentru ℓαυяα):

Dar nu mi-a cerut niciun alt e-mail.

| ℓαυяα a răspuns (pentru Anyway):

Fie ca iti faci cont de hotmail, yahoo sau gmail iti cere o adresa alternativa de mail. aceasta adresa e necesara in cazul in care iti uiti parola, pentru ca o sa-ti trimita acolo linkul de resetare. poate ca tu nu ai trecut nici o adresa de mail alternativa happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In yahoo mail.

| NCL a răspuns:

Banuiesc ca ai adaugat o adresa de email. unde sa poti primi validarea. pe acea adresa intra si o gasesti ori in inbox ori in spam.happy adresa de yahoo cred