| Aliyaa a întrebat:

Mi am instalat sims 3 si cand il deschid si vreau sa ma joc imi apare o ferestra in care scrie:We are unable to verify that your disc is a valid copy of the sims 3.Please contact cuscumer service si jos apare accept ii dau accept si se inchide jocu.deci cum pot face ca sa nu mi mai apara fereastra aia si sa ma pot juca? Pt dupa ce i dau accept jocul se inchide si nu se intampla nimic si cand deschid iar jocul iar apare fereastra.Plz help

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... ia-ti un crack de pe netwinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu vrea sa ma joc nu il pot gasi sau sal scacesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa pateam si eu! Cand te intreaba in launcher de update nu mai accepta ia un update de pe net daca vrei update.Deci dezinstalezi jocul il instalezi din nou si nu mai accepti update in launcher! eu asa am facut...