| Perroni_Lysa_1993 a întrebat:

Hei! Buna. Mi am instalat sims 3 si cand il deschid si vreau sa ma joc imi apare o ferestra in care scrie " We are unable to verify that your disc is a valid copy of the sims 3. Please contact cuscumer service". si jos apare accept ii dau accept si se inchide jocu... Ce pot facee ca sa nu imi mai apara fereastra aia. Daca apas pe " accept " de la joc, mi se inchide jocul. ajutati-maaaaaa! Plzz!

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Cuscumer? poate vrei sa scrii costumer...trebuie bagat crack cauta si tu pe net sau daca l-ai instalat prin daemon tools e in installer happy

| Perroni_Lysa_1993 explică (pentru CrappinMorth):

Nuuu stiu. sad. ma poti ajuta tu? iti las id`ul meu de mess! si o sa vb acolo.
zappsfixii

acesta este id`ul meu