| vampiregirlbella100 a întrebat:

Mi-au aparut in jurul gurii niste pete rosii, si as vrea sa aflu si eu cum as putea sa le indepartez. Daca mi-ati da cateva sfaturi as fi foarte recunoscatoare. Multumesc!

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îmbibă un tampon de vată în tinctură de propolis(se găsește la plafar) și aplică pe zona interesată.
Baftă!

| CrazyDiddi a răspuns:

Mie mi se intampla asta cand mananc ardei si ma umplu pe langa gura toata de pete rosii.si am mancarimihappy poate ai si tu o alergie sau ceva.mie imi dispar daca ma dau cu crema poate pielea ta nu e asa sau ai altceva sper ca ti-am fost de ajutor BaFtA