| ViseColorate_4467 a întrebat:

Mi se exfoliaza si mi se rup unghiile.Sunt foarte moi va rog sa imi spuneti ce sa fac sa mi se intareasca dar as dori daca se poate tratamente naturale ca cele cumparate nu ma ajuta ca am incercat. PUP

4 răspunsuri:
| GnnAndra a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar si la mine era la fel si in fiecare zi ma dadeam cu tratament pentru unghii de la AVOn apoi cu lac.Si acum sunt tari si groase :-d. kiss

| ღAstaMicaღ a răspuns:

Buna si eu avea problema asta... aveam probleme si cu unghiile dar si cu parul! Acum 2 luni am auzit de niste pastile pentru par si unghii Eurovita! La inceput nu am vrut sa imi cumpar deoarece am mai incercat si cu alte pastile si nu au dat roade! Am incercat si cu produse naturale ca uleiul de masline...dar nimic! Dar de cand iau aceste pastile nu mi se mai rup unghiile si nici parul nu imi mai cadebig grin Cauta la farmacie EUROVITA pentru par si unghii costa19, 60 lei(1comprimat/zi)! La mine a mers! Succesc

| mihaela_6086 a răspuns:

Du-te pe site forumromedic.ro si gasesti raspuns la toate problemele tale bafta