| Elle_4308 a întrebat:

Deci, ieri v-am intrebat ca de ce unii isi dau fundita singuri, acum va intreb, multi oameni pe TPU pun o gramada de stupid la o gramada de raspunsuri bune, adica, imi irosesc 10 minute din viata ca sa caut pentru ei raspunsuri si dupa aia sa ma trezesc cu Un mare stupid, poate chiar mai multe, si unii dau stupid la un raspuns la intrebarea lor, voi nu va simtiti rau atunci cand credeti ca ati facut ceva bun si ca ati ajutat pe altcineva, si dupa aia sa va treziti cu un stupidhappy? Imi puteti raspunde?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, da si eu ti-am raspuns ieri la intrebarea ta si am vazut ca m-am ales cu un stupid, deci sincer pe mine nu ma intereseaza acel stupid din moment ce stiu ca raspunsul meu nu e chiar asa stupid, dar totusi e aiurea cand vezi ca unii asa il catalogheaza. Ei sar repede cu stupid fara sa se gandeasca putin inainte;
EU una nu am facut chestii de genul acesta, nu stiu de ce o fac, poate din prostie, din razbunare, de ciuda, ei stiu, cert e ca e urat din partea lor;
am observat ca de multe ori am primit fundita la o anumita intrebare si vad ca pe acolo am si stupid la acelasi raspuns care pentru cel care a pus intrebarea a fost folositor, mi se pare penibil ceea ce fac unii... daca eu stiu ca acel raspuns a fost bun si unii au stiut sa il aprecieze, atunci nu imi pasa ca unii frustrati care probabil o fac doar asa de ciuda, imi arunca un stupid, putin imi pasa.Doar ca e asa oarecum ciudat ca fac asta.De cele mai multe ori nu cel care pune intrebarea da stupid, ci se baga unu care poate nici nu a citit bine raspunsurile si umpla pe toti cu stupid, dar acestia ar trebui luati la rost, sa argumenteze alegerea lor, pacat de ei.

3 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Se mai intampla asta e. nu putem schimba lumeatongue

| Mya a răspuns:

Si uite-asa iti mai pierzi cateva minute punand astfel de intrebari! De ce te preocupa atat de mult ceea ce fac altii? Lasa-i sa-si dea fundite, lasa-i sa dea cati stupizi vor! Tu iti cunosti meritul, nu trebuie sa te astepti la elogii.Vei invata ca greselile mereu se taxeaza, iar lucrurile facute bine sunt tratate cu modestie.

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Sunt sigur ca daca iti da cineva Stupid la raspunsul tau, n-o sa mai dormi la noapte. E doar un site si un raspuns, nu te afecteaza cu nimic pe tine. Daca te deranjeaza asa tare, nu mai raspunde.