| KiddaDot a întrebat:

Mmm..care e cel mai ciudat/exagerat/rusinos lucru pe care l-ati facut vreodata?laughing)

37 răspunsuri:
| BrokenArrow a răspuns (pentru KiddaDot):

rolling on the floor Nu de intâmplarea asta vorbeam. Asta nu-i penibilă. Ii amuzantă
Deci nu te bucura, că de la mine nu scoţi un cuvânt! x_x

| Exilee a răspuns:

Eu unul mereu traiesc, aproximativ in fiecare moment al vietii mele, clipe exagerate, iesite din comun laughing)). Daca ti (le)-as povesti, as scrie probabil un roman, asa... daca vrei ti le pot spune pe privathappy.

| adelinarozica a răspuns (pentru KiddaDot):

Atunci nu am mai dat ochii cu el timp de2 luni cat de rusine imi era si cand l-am vazut a zis ca sunt un soarece racit

| DeeaDiduu a răspuns:

Nu imi vine in minte momentan

| DaDiSk a răspuns:

Ciudat. mai am multe ciudatenii de facut dar una penala a fost cand au venit 2 fete la mine acasa si le-a povestit ca au dansat la bara sau ceva aici se incadrează si in exagerat si rusinos dacă mă gandesc mai bine.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nu stiu, in momentul asta nu imi vine nimic in minte.
Nu iau in seama lucrurile astea, cu cat faci mai mult caz de ele si te fastacesti mai mult cand se intampla, lumea le va observa mai mult si va rade de ele mai tare, dar daca tu vei fi primul care rade, atunci ceilalti nu vor mai rade de tine, vor rade cu tinewinking
O mare diferenta big grin

| KiddaDot explică (pentru Exilee):

Hihih,astept :* laughing)