| Mariuca4562 a întrebat:

Mor aici! :'( Cum pot sa faca asa ceva? Voi ce parere aveti despre ei? Eu sincera sa fiu de cand am vazut asa ceva nu mai pot sa traiesc!
https://www.facebook.com/photo.php?v=750458064996977

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Uhm,lasati-mi datele voastre de contact. Facem o cheta, doneaza fiecare cata benzina poate, cateva chibrituri, ne unim. Si voila, le facem la fel devil Ce ziceti? e

| Borderline a răspuns:

Am vazut lucruri mult mai groaznice, clipul de mai sus nu m-a emotionat nicidecum.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Ce parere crezi ca am despre ei? Nici nu mai stiu ce sa zic, chiar n-am cuvinte. Ce naiba le-a facut animalul ala ca sa-si bata joc de el? Ce era scris la descrierea videoclipului, aia spun si eu. Nu mai distribui video-uri din astea, te rog ca-si strica toti ziua cand vad asa ceva.

| Florinel28 a răspuns:

Hai mai ce naiba chiar dai linkul sa vada si mai multi cruzime fata de animale? Nu mai face share la astfel de pagini ca is imagini greu de digerat pentru un oricine e cu capul pe umeri.

| Campan_Alex_1999 a răspuns:

Spune o rugaciune pentru animal... Si roaga-te la Dumnezeu sa le dea minte la tantalai aceeia