| Danapea a întrebat:

Multa lume are matreata?
ca am observat la foarte multa lume
voi ce stiti sau credeti personal aveti?

dau funda

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Matreata este ceva perfect normal atunci cand nu depaseste o anumita limita.E doar piele moarta care face loc celulelor regenerative sa faca alta piele.

Bine, daca tu esti brunet dar de la matreata zice lumea ca esti Eminem atunci ar putea fi o problema...

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dar tu crezi ca eu m-am uitat in capul lor sa vad daca au sau nu matreata?
Eu n-am asa ceva.
Iar daca tu ai, foloseste bicarbonat de sodiu impreuna un sampon anti-matreata cand te speli pe cap, desigur.

| Ammizzu a răspuns:

Nu prea am vazut ca lumea are matreata din jurul meu sau daca are, are foarte putina.

| sikra0604 a răspuns:

Multe persoane sufera de problema asta...fiecare om a avut cel putin o data.